Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.

         

Samoohřev ALL IN

 

Číslo produktu: EM-ALLIN
naše cena bez DPH: 213 Kč
naše cena s DPH (15 %):
245 Kč

NOVÉ SAMOOHŘEVY JSOU TU!!! Představujeme zcela nové samoohřevy pro jídla AdventureMenu. Oproti původním mají hned několik výhod, jsou výkonnější, dají se s nimi ohřívat dvě jídla najednou a daleko lépe se s nimi pracuje.

 

Nové samoohřevy budou dostupné v balení po 5ti kusech ve speciálním odolném sáčku se zipem, který zároveň slouží jako "trouba".

 

V balení ALL IN je vše potřebné k ohřátí až sedmi jídel. V balení jsou tři kapsle 20g, a dvě kapsle 50g.

20g kapsle ohřeje jedno 500g jídlo.

50g kapsle ohřeje i dvě 500g jídla najednou.

 

Pro ohřev jídla tedy vložíte ohřevnou kapsli do zipper-bagu(sáčku se zipem), dále vložíte jídlo(jídla), přilijete 60ml(pro 20g kapsli) nebo 150ml(pro 50g kapsli) vody a sáček uzavřete pomocí zipu. Za 10 - 12 minut jsou jídla připravena ke konzumaci.

 

Samoohřev (nebo také "bezplamenný ohřívač") je speciální příslušenství k našim jídlům, které vám dopřeje ten nejvýšší komfort na cestách. Je to speciální sáček, který vám sám ohřeje jídlo za pár minut, a to bez vařiče a nádobí.Samoohřev funguje na principu chemické reakce mezi směsí oxidu vápenatého s hliníkovým práškem a vodou. Tato směs je umístěna ve speciálním propustném sáčku z netkané textílie, který zajistí propustnost vody ke směsi. Jakmile se voda dostane do sáčku, spustí se chemická reakce, která z oxidu vápenatého udělá hydroxid vápenatý. Tuto reakci provází vytvoření vysoké teploty (až 98°C) a vypařování přidané vody. Celá tato reakce se odehrává výhradně uvnitř ohřevné kapsle, tudíž není ohroženo zdraví uživatele a jelikož jídlo je neprodyšně uzavřené v bariérovém sáčku, nepřichází do kontaktu s žádnou z chemických látek.A JAK TO FUNGUJE?

 

1. Vyjměte ohřevnou kapsli z obalu.

 

2. Vložte ohřevnou kapsli na dno sáčku se zipem.

 

3. Vložte sáček (sáčky) s jídlem.

 

4. Přilijte 60mm (150 ml) vody a uzavřete sáček pomocí zipu.

 

5. Za 10-12 minut je jídlo ohřáto; vyjměte sáček s jídlem a otevřete.

 

BALENÍ: (3X20g + 2X50g + Zipper bag)

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.